>> השם/הלוגו שלכם על האתגר שלנו - באפשרותנו להדפיס על המוצרים שלנו אלמנטים שונים לבחירתכם <<

אחת מהשאלות הניצבות בפני כל אדם המבקש לארגן אירוע חד פעמי, היא כיצד ניתן להבטיח שהאירוע ייחרט לאורך זמן בזיכרונם של כלל המשתתפים. מטבע הדברים, כולנו מוקפים בגירויים שונים באופן תמידי, ומשכך, כל אירוע שגרתי, שלא יצליח ליצור רושם מיוחד, עתיד באופן טבעי להישכח במהרה.

מסיבה זו, יותר ויותר אנשים, בין אם מדובר בגורמים עסקיים במשק המארגנים אירוע עסקי (מפגש עובדים, קונגרס, אירוח לקוחות, חנוכת משרדים, ועוד) ובין אם מדובר באנשים פרטיים המבקשים לחגוג אירוע חד פעמי (חתונה, בר/בת מצווה, חנוכת בית, ועוד), מקדישים תשומת לב לשאלה כיצד ניתן להבטיח, שמשתתפי האירוע יוסיפו ויזכרו אותו גם לאחר כיבוי האורות. למרבה המזל, קיימת דרך פשוטה ויעילה להשיג זאת, ובהשקעה כספית הנוחה לכל כיס – מתנות מיוחדות המוענקות למשתתפים במהלך האירוע בדמות משחקי החשיבה מעץ וממתכת של אניגמה העשויים מגימור עץ איכות!. מלבד היותם יפים למראה אתגרי החשיבה מביאים עמם ערך מוסף.

מתנות מיוחדות מעץ – הפתרון המושלם לכל מצב

האם יש אדם שלא נהנה לקבל מתנות? כמובן שאין. עוד מימי הילדות, בשעה שכל יום הולדת מתרכז (לפחות מבחינת הילד) במועד פתיחת המתנות, כולנו נהנים מהתחושה של לקבל לידינו מוצר חדש, ובמיוחד כאשר מדובר במזכרת המצביעה על אכפתיות מצד המעניק, ועל הקדשת מחשבה בעת בחירת המתנה. זו הסיבה, ש"מתנות סטנדרטיות", איבדו מזוהרן בשנים האחרונות, ומרבית האנשים מתייחסים אליהן כאל דבר פשוט וסטנדרטי שאינו מעורר תחושה רגשית כלשהי, ומשכך עתיד להישכח במהרה.

לעומת זאת, אחת מהבחירות המקוריות ביותר למתנות מיוחדות, היא מתנות המגולפות מעץ. הודות לפלאי הטכנולוגיה המודרנית, אין כמעט גבול למה שניתן לגלף בימינו מחומר גלם זה, וזאת החל ממזכרות פשוטות המעוצבות להפליא, וכלה במשחקי חשיבה שונים, המגולפים מעץ ומספקים שעות רבות של הנאה עבור כל אדם.

מחקרים עדכניים בפסיכולוגיה מכירים בכך שנטייתו של אדם לזכור אירוע מסוים מושפעת בעיקר מהרגשות הפנימיים שהתעוררו בו במהלך האירוע תוך שימת דגש על אופן סיומו. מסיבה זו, הדרך הטובה ביותר להבטיח כי האורחים יזכרו אירוע מסוים, היא לגרום להם "להרגיש" במהלכו ולהדגיש בצורה מיוחדת את סיומו. זאת ניתן להשיג באמצעות הענקת מתנות מיוחדות מעץ לכל אורח במהלך או בסיום האירוע. משחקי החשיבה מעץ או ממתכת של אניגמה, יעסיקו את האורחים בזמן האירוע ואפילו הרבה אחריו.

לסיכום, תחום המתנות לאירועים הוא שוק רחב למדי המבקש להתחדש ולחדש ולהציג בכל פעם מחדש מקוריות מצד המעניק. הבחירה במתנות מיוחדות מעץ וממתכת מבית אניגמה היא בחירה מושלמת, מחדשת ומקורית, שתפתיע את האורחים ותבטיח כי האירוע ילווה אותם גם לאחר שיסתיים, בכל פעם שייגשו למדף, יורידו ממנו את המשחק ויתחילו לשחק.

אנו מזמינים אתכם לשדרג את האירוע שלכם ולהעניק לכל המשתתפים בו משחק חשיבה של אניגמה - מתנה מיוחדת מאירוע בלתי נשכח.


מתנות לעובדים וללקוחות
מחפשים מתנה מקורית ואיכותית לעובדים או ללקוחות שלכם? מצאתם!
   
מוצרי קידום מכירות
אתגרי אניגמה הם אסתטיים ומעוררי סקרנות.שלבו בהם את המסר השיווקי שלכם, והפכו אותם לפרסומת עבור העסק שלכם.
   
מזכרות מאירועים ומשמחות
רוצים לתת לאורחים מזכרת מהאירוע? נשמח לעזור!
   
מארזי מתנות לחגים ולאירועים מיוחדים
אתגר חשיבה הוא תוספת ייחודית למארזי מתנה שונים. ניתן לשלב את אתגרי החשיבה שלנו במגוון מארזים לצד שוקולדים, יינות ופינוקים אחרים.
   
הקמת דוכני מכירה באירועים שונים
מארגנים אירוע או יריד? רוצים להציב בו דוכן איכותי ומרשים? אניגמה!
   
גלריית תמונות תעלה בקרוב
 
לקוחות ממליצים

בקרוב...
 פנו אלינו ונשמח להציע לכם מגוון מוצרי אניגמה במחירים נוחים
לקוחות ושיתופי פעולה
    אודות  |  חנות משחקי חשיבה |  מתנות לעסקים  |  סדנאות אניגמה  |  מרכזי חשיבה  |  צור קשר |  תקנון |   © כל הזכויות שמורות    
לייבסיטי - בניית אתרים